Özel Kütahya Kent Hastanesi

Firma Adı : Özel Kütahya Kent Hastanesi Yetkili Kişi : Özel Kütahya Kent Hastanesi
İl : Kütahya İlçe : Merkez
Sektör : Kütahya Lazer Epilasyon Alt Sektör : Kütahya Lazer Epilasyon Merkezleri
Telefon : 02742281212 Fax :
İnternet Sitesi : Özel Kütahya Kent Hastanesi Sosyal Medya : Facebook Google Twitter MySpace Digg Del.icio.us

Firma Adresi :

100.Yıl Mh. Dumlupınar Bulvarı No:46

Firma Tanıtımı :

Özel Kütahya Kent Hastanesi, 2010 yılı Aralık ayında açılarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastane Özel Fizyo-Tıp Sağlık Hizmetleri Ltd. Şti. bünyesinde yer almaktadır. Şirket 2004 yılında Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanları Dr. Kayahan Bolel ve Dr. Selçuk Coşkun tarafından kurulmuştur. Şirket ilk olarak 2004 yılında Özel Fizyotıp Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini açarak fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında özel sağlık sektörüne adım atmıştır. Şirketin bugün bir genel hastanesi ve fizik tedavi alanında dal merkezi bulunmaktadır.

Bu firma sayfası 2590 kişi tarafından ziyaret edildi.

Etiketler: kütahya cilt bakımı, kütahya lazer epilasyon, kütahya güzellik merkezleri, kütahya hastane, Özel Kütahya Kent Hastanesi online randevu, bölümleri, doktorları, telefon ve iletişim,

Özel Kütahya Kent Hastanesi firması 24 Ekim 2016 Pazartesi tarihinde Kütahya Lazer Epilasyon Merkezleri ilçesine kayıt olmuştur.

Sponsor Bağlantı

Lazer Epilasyon Nedir ?

Lazer epilasyon günümüz için en modern epilasyon yöntemidir.

Lazer epilasyonda önemli olan ışığın dalga boyudur. Burada ışın kıl köküne ekti etmektedir. Işın kıl kökünü ekti etmektedir. Kıl kökünde renk veren koyu renkli hücrelere etki etmektedir. Işık enerjisi burada ısı enerjisine dönüşmektedir. Kıl kökü tahrip olarak yok olmaktadır. Daha sonra o bölgede kıl çıkışı olmamaktadır. Lazer epilasyonda önemli olan kılın yapısı ve cildin tipisidir. Kıl ne kadar kalın, koyu renkli, sert, siyah ise ve cilt ne kadar açıksa lazer epilasyon o kadar başarılı olur. Cilt tipi tahini klinik deneyimle ve özlemle yapılmaktadır. Ancak kliniğimizde daha objektif olarak dijital spektrofotometre denilen bir cihazla cilt tipi tayini yapılmakta ve daha başarılı sonuçlar alınmaktadır. Farklı lazer tipleri epilasyon için kullanılabilir. Ancak en ektili olan hasta için en iyi sonuç elde edilen alexandrite tipi lazerdir. Her tip lazer hangi tip olursa olsun kıl yapısı söylediğim gibi olmalıdır. Eğer hastanın kılları açık renk ise beyaz, sarı veya kızılsa ve ya tüyleri çok inceyse sert ve kalın değilse hiçbir lazer tipinde başarılı sonuç elde edilemeyecektir. Hasta bu sebeple bilinçlendirilmelidir. Böyle kıl yapısı olan hastalar eğer tüylerinden kalıcı olarak kurtulmak istiyorlarsa zaman ve para kaybına uğratmadan iğneli epilasyona yönlendirilmelidirler.